צילינדר

יולי 17, 2022

עדשות עם ציפוי אנטי רפלקס AR

ינואר 16, 2022

ציפוי אנטי ריפלקס: איך הוא מסייע לראייה איכותית יותר? ציפוי אנטי ריפלקס בעדשות משקפיים מונע השתקפויות של אור ממקורות אור חיצוניים כגון מנורות, פנסי מכוניות ואפילו קרני השמש. כיצד הציפוי מגן על העיניים ומסייע לראייה תקינה להפוך לאיכותית עוד יותר, ומה ההבדל העיקרי בינו לבין ציפויים אחרים?

עדשות עם ציפוי חוסם אור כחול – PERFECT PROTECT

דצמבר 1, 2021

רוב האנשים מודעים לנזקי השמש ופגיעתה בגופנו כאשר החשיפה אליה מרובה, אך רבים אינם מודעים להשלכות של תאורה מלאכותית הנפלטת ממחשבים, מסכים סלולאריים, טלוויזיה וכו'.. בעולם המודרני, שכיח להגיע הביתה בסופו של יום ארוך ולהירגע מול הטלוויזיה, המחשב או הסמארטפון. ישנם חוקרים רבים המתנגדים להפעלת מכשירים הפועלים באמצעות תאורה מלאכותית לפני השינה, וזאת בשל אורך הגל הקצר וריכוז האור הכחול הגבוה אשר קיים בו.

עדשות מתכהות בשמש – פוטוכרומטיות

דצמבר 1, 2021

עדשות אלה קיימות כבר עשור ומעלה, והן מציעות את הנוחות של משקפי שמש מבלי להרכיב אותן מעל משקפי המרשם או לעבור כל הזמן בין השניים. , אבל האם זה באמת טוב כמו שזה נשמע? האם זה שווה את זה?

עדשות המולטיפוקל הטובות בעולם ! OPTO-VISION

נובמבר 16, 2021

למעלה מ 39 שנים, OPTOVISION מפתחת ומייצרת עדשות ראיה בגרמניה. מבחר העדשות עצום, מעדשות חד מוקדיות ועד לעדשות מולטיפוקליות המתקדמות ביותר בעולם ובאיכות הגבוהה ביותר מבחינת טכנולוגיה, חומרי גלם, צבעים וציפויים.

ברוכים הבאים לאתר החדש של אופטיקה בליסימה :)

האתר בהרצה!
אם נתקלתם במשהו לא תקין, נשמח שתספרו לנו

none