50% על כל האתר באמצעות קוד קופון WINTER2023

*לא כולל MOSSCOT, SERENGETI, עדשות מגע ותמיסות

מאמרים

מולטיפוקל תוצרת גרמניה – איכות, דיוק וחדשנות בעולם הראייה

אפריל 11, 2024

עדשות פולארויד במשקפי שמש – הדרך המושלמת להפחתת סינוור ושיפור הראייה

אפריל 11, 2024

משקפי שמש מולטיפוקל – הפתרון המושלם לראייה ברורה בכל מצב

אפריל 11, 2024

משקפי מסך מחשב

משקפי מסך מחשב – הפתרון לעייפות עיניים בעידן הדיגיטלי

אפריל 11, 2024

מולטיפוקל בטכנולוגיה בינה מלאכותית

יוני 12, 2023

עדשות AIT Superior העדשה הראשונה המשלבת טכנולוגיה של בינה מלאכותית היתרונות של עדשת AIT עם טכנולוגיה של בינה מלאכותית: הסתגלות: הסתגלות קלה ומיידית. מחקר קליני מראה שטכנולוגיית AIT מאפשרת הסתגלות מיידית ללא בעיה או צורך בזמן הסתגלות. ראייה ברורה: שילוב מושלם ובנייה בינקולרית של עדשת AIT המשלבת ליטוש משטח קדמי ופנימי מספקים ביצועים אופטיים מעולים, ראיה טבעית, והתאמה אינדיבידואלית לכל משתמש. עדשה דקה יותר: עדשות AIT אסתטיות ודקות יותר בהשוואה לעדשות מולטיפוקל אחרות - במיוחד עבור עדשות עם דיופטר פלוס. שדות רחבים: טכנולוגיית AIT של בשילוב טכנולוגיית "point to point" מאפשרת שדות רחבים וברורים יותר וראיה בכל אזורי העדשה.

עדשות משרדיות אופיס IN-DOOR OFFICE

דצמבר 25, 2022

עדשות משרדיות המותאמות באופן אופטימאלי לסביבת העבודה האישית. עבודה במשרד דורשת קריאה ממסך המחשב, תחת אור מלאכותי תוך העברת המבט בתדירות גבוהה בין המקלדת , מסמכים, מחשב ועמיתים לעבודה, מהווה מרתון יומי עבור העיניים שלנו. העדשות המשרדיות תומכות בעיניים שלנו במקום העבודה ומקלות עליהן באופן ניכר, מתמקדות בראיה לקרוב , מרחק המחשב , מעברים חלקים בין האזורים השונים במרחקי העבודה , ועוזרות לעיניים להתמקד בטווחי הראיה במקום העבודה שלך,

צילינדר

יולי 17, 2022

קרנית העין קמורה ובעלת רדיוס ממוצע של .7.7 מ"מ היא ממוקמת בחלקה הקדמי של העין ומכסה את הקשתית את האישון ואת הלשכה הקדמית. הקרנית מספקת את רוב כוחה האופטי של העין הקרנית והעדשה אחראיות לשבירת לשני שלישים מכלל שבירת האור בעין אך השבירה הסופית נעשית בעדשה העדשה יכולה להיות יכולה לשנות את קימורה ואילו קימור הקרנית קבוע. אסטיגמציה היא מצב שבו מבנה הקרנית אינו סדיר וקיים הפרש ברדיוסי הקימור של הקרנית כך שצורתה אליפטית. בעקבות זאת הקרנית אינה שוברת את האור במדיוק והאור האמור להיות ממוקד איננו נופל בדיוק על נקודות מרכז הראייה ברשתית ונוצר עיוות אופטי. משום שהרשתית מעט מתוחה בגלל הצורה העגלגלה של העין מתקבלת עליה תמונה מעוותת - מתוחה. הדבר הדומה לתמונה שמתקבלת אם אדם מסתכל דרך עדשה אשר צורתה דומה יותר לגליל מאשר לחצי כדור ומכאן השם הנפוץ של הבעיה -צילינדר-שפירשו גליל האסטיגמציה יכולה להיגרם גם מאי סדירות בקימורי העדשה התוך עינית ניתן לתקן את הליקוי הצילינדרי באמצעות עדשות המותקנות במשקפים או עדשות מגע בעלות צורה גלילית הפוכה לצורתה הגלילית של הקרנית או של העדשה התוך עינית כך שקרני האור יתמקדו בנקודות מרכז הראייה.

עדשות עם ציפוי אנטי רפלקס AR

ינואר 16, 2022

ציפוי אנטי ריפלקס: איך הוא מסייע לראייה איכותית יותר? ציפוי אנטי ריפלקס בעדשות משקפיים מונע השתקפויות של אור ממקורות אור חיצוניים כגון מנורות, פנסי מכוניות ואפילו קרני השמש. כיצד הציפוי מגן על העיניים ומסייע לראייה תקינה להפוך לאיכותית עוד יותר, ומה ההבדל העיקרי בינו לבין ציפויים אחרים?

עדשות עם ציפוי חוסם אור כחול – PERFECT PROTECT

דצמבר 1, 2021

רוב האנשים מודעים לנזקי השמש ופגיעתה בגופנו כאשר החשיפה אליה מרובה, אך רבים אינם מודעים להשלכות של תאורה מלאכותית הנפלטת ממחשבים, מסכים סלולאריים, טלוויזיה וכו'.. בעולם המודרני, שכיח להגיע הביתה בסופו של יום ארוך ולהירגע מול הטלוויזיה, המחשב או הסמארטפון. ישנם חוקרים רבים המתנגדים להפעלת מכשירים הפועלים באמצעות תאורה מלאכותית לפני השינה, וזאת בשל אורך הגל הקצר וריכוז האור הכחול הגבוה אשר קיים בו.

עדשות מתכהות בשמש – פוטוכרומטיות

דצמבר 1, 2021

עדשות אלה קיימות כבר עשור ומעלה, והן מציעות את הנוחות של משקפי שמש מבלי להרכיב אותן מעל משקפי המרשם או לעבור כל הזמן בין השניים. , אבל האם זה באמת טוב כמו שזה נשמע? האם זה שווה את זה?

עדשות המולטיפוקל הטובות בעולם ! OPTO-VISION

נובמבר 16, 2021

למעלה מ 39 שנים, OPTOVISION מפתחת ומייצרת עדשות ראיה בגרמניה. מבחר העדשות עצום, מעדשות חד מוקדיות ועד לעדשות מולטיפוקליות המתקדמות ביותר בעולם ובאיכות הגבוהה ביותר מבחינת טכנולוגיה, חומרי גלם, צבעים וציפויים.

none